You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Okey.Chat Tanıtımı

Okey.Chat Tanıtımı

Forum Sahibi
RE: Okey.Chat Tanıtımı
Siz benim canımsınız iyiki varsınız iyiki bir aradayızz n mutlu bize uzun süredir dostlarım için planlamış olduğum projelerimden 1 tanesi olan Okey.Chat'i hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyorum sevdiklerimizle bir arada hem müzik hem sohbet hem Okey keyfini yaşıyoruz <3 
Yani anlayacağınız 3'ü 1 arada tüm sevenlerimizi ve dostlarımızı Okey salonumuz olan Okey.Chat'e bekliyoruz sevgiler..
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Moderator
RE: Mayıs 2023 Güzeli ve Yakışıklısı
Selam ve Dua sizlere dostlar ....

KraLiCe nin iradesi Oparazzi ve diğer bütün dostların azim ve kararlılığı ile hayata geçirilen bu site ve ona bağlı olarak ta sohbet ortamının geleceği olacağına inandığım sohbet-chat ve okey-chat amaçlı sunucuların ; birleştirici ve sıcak ortamının bizlere en elit ve kaliteli bir şekilde sunulacağından hiç şüphe duymadığımı belirtmek isterim..
birçok sunucu ve sitede bulundum ve yazılarımı şiirlerimi makalelerimi yayınladım .. hepside kendince özel ve kaliteli sitelerdi.. Hale hazırda paylaşımlarıma devam ettiğim siteler olduğu gibi ... Şimdi de burada sizlerle birlikte olmanın kalp kıpırtısını yaşamaktayım... Uzun soluklu olmasını içtenlikle diliyorum.... iyiki varsınız ...
Tubi
Ziyaretçi
RE: Okey.Chat Tanıtımı
Hepimize hayırlı uğurlu olsun... OkeyFM ve okey.chat`in güzel dosluklarla güzel işlerle her daim konuşulan bir mekan olacağına inanıyorum...çünkü sadece oyun değil kaliteli bir ortam,güzel arkadaşlıklar dostluklar ve aile sıcaklığı vaad ediyoruz..Basta KraLiCe olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum...🤗

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.