You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

DJ Proyconn 100. Özel Yayını

Magazin Ekibi
Okey.Chat sitesinin en sevilen DJ'lerinden DJ Proyconn, 100.yayını içn oldukça heyecanlıymış. DJ Proyconn, Cuma gecesi 02:00'da başlayacak yayını için özel playlist hazırlıyormuş. Sabaha kadar sürecek bu özel yayınında en güzel yabancı pop ve elektronik şarkıları kulaklarımıza taşımayı planlıyormuş.

Chat Magazin sitesi olarak beğenilen anons tarzı ve profesyonelliği ile yayın yapan DJ Proyconn'un 100.Özel Yayını'nı kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.
Junior Member
RE: DJ Proyconn 100. Özel Yayını
Sağolun arkadaşlar teşekkür ederim çık. Güzel bi gece oldu. 80 ler hitlerinden girdik 90lar dans tracklerinden çıktık. Arada "starts on 45" ı da çaldım, çok prim yaptı. beatmatching le çaldım son yarıyı dj setup ıyla. Bildiğin mekan dj liği yaptım online olarak. Çok riskli bi sistem kullanıyorum dünya kadar yazılımı birbirine yönlendirip. Nice yayınlara inşallah.
Forum Sahibi
Sevgili yayıncımız ve çok değerli dostum muhteşem bir gece yaşattın bize sen harika bir yayıncısın 100. Özel yayınını  Okey.Chat'de bizimle o değerli arşivini buluşturduğun için çok şanslıyız tüm Okey.FM ve Okey.Chat ailesi ve dinleyicilerimiz adına sana içtenlikle teşekkür ediyorum iyiki varsın iyiki bizimlesin sevgiler..
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Son Düzenleme: 05-06-2023, 10:48 PM, Düzenleyen: KraLiCe.
Jerome
DJ Proyconn'un 100.Özel Yayınını dinlediğim için kendimi şanslı hissediyorum. Harika bir yayındı gerçekten. Geceleri DJ Proyconn'u dinlemek büyük bir keyif. 200.yayında da beraber olmak dileğiyle.. Seninleyiz DJ Proyconn..
Okey.Chat - Hem Okey , Hem Chat

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.