You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LXL'nin Rotası İstanbul

LXL'nin Rotası İstanbul

Magazin Ekibi
LXL'nin Rotası İstanbul
Okey.Chat sitemizin saygıdeğer büyüklerinden ve sevilen DJ'lerinden LXL abimizin çalışmış olduğu gemi İtalya'ya doğru hareket etmeye başlamış. Şu anda Karadeniz'de bulunan geminin rotası önce İstanbul ardından da İtalya olacakmış. LXL abimiz ise haziran ayında yuvasına kavuşabilmek için İstanbul'da gemiden inmeyi planlıyormuş. 

Chat Magazin sitesi olarak LXL abimize hayırlı yolculuklar diler ve kazasız belasız bir an önce ailesine kavuşmasını temenni ederiz.
Moderator
RE: LXL'nin Rotası İstanbul
(05-04-2023, 12:51 AM)Jerome Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı yolculuklar dilerim LXL abim. Ailene kavuşacağın için çok mutlu oldum Smile

Çok ama çok teşekürler ... ailem muhakkaki herşeyim.. ve sizlerde benim ailemsiniz.. bunu zamanla daha iyi anlıyacaksınız .. beni tanıdıkça .. tşk ler.. tekrardan ..
Forum Sahibi
RE: LXL'nin Rotası İstanbul
İyi yolculuklar dilerim sağ sağlim ailene kavuşman dileğiyle bizimle kal denizciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;X
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.