You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Jerome
RE: DJ-Proyconn
Kesinlikle chat dünyasında gördüğüm ve dinlediğim en iyi DJ'lerden birisi. Gerçek bir DJ. Yabancı şarkılar, şarkıcılar ve gruplarla ilgili bilgisi çok fazla. Anonslarında bunu anlayabiliyorsunuz. Geceleri saatlerce yayın yapabiliyor olması ve yayınlarında zaman zaman canlı DJ'lik performanslarına da imza atması chat radyolarında bir ilk. (Yayın yapmaktan bahsetmiyorum Disc Jockeylikten bahsediyorum)

Seni dinlemek büyük bir ayrıcalık ve keyif dostum.
Okey.Chat - Hem Okey , Hem Chat
Moderator
RE: DJ-Proyconn
(05-13-2023, 01:43 AM)Jerome Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle chat dünyasında gördüğüm ve dinlediğim en iyi DJ'lerden birisi. Gerçek bir DJ. Yabancı şarkılar, şarkıcılar ve gruplarla ilgili bilgisi çok fazla. Anonslarında bunu anlayabiliyorsunuz. Geceleri saatlerce yayın yapabiliyor olması ve yayınlarında zaman zaman canlı DJ'lik performanslarına da imza atması chat radyolarında bir ilk. (Yayın yapmaktan bahsetmiyorum Disc Jockeylikten bahsediyorum)

Seni dinlemek büyük bir ayrıcalık ve keyif dostum.

Kesinlikle iyi bir yayıncı..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.