You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Magazin Ekibi
Burak İtalya'da
Okey.Chat okey sitesinin sevilen ve karizmatik Gold Üye'lerinden Burak, tatilini geçirmek için İtalya'ya gitmiş. Aylar öncesinden tatilini planlayan Burak, İtalya'nın Milano şehrine gidecekmiş. İtalya koylarından ziyade şehirlerini gezmeyi düşünen Burak'ın İtalya tatili 1 hafta boyunca sürecekmiş.

Chat Magazin sitesi olarak Burak'a iyi tatiller dileklerimizi gönderiyoruz.
Forum Sahibi
RE: Burak İtalya'da
Sevgili dostumuz ve Oyun Operatörlerimizden Burak'a iyi tatiller dileriz bizimle kal her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan ;D sevgiler 

"Sil ağzının kenarını, yine gülüşünden cennet akıyor."
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Son Düzenleme: 08-07-2023, 07:22 PM, Düzenleyen: KraLiCe.
Junior Member
RE: Burak İtalya'da
Teşekkürler Oparazzi, Teşekkürler KraLiCe Smile

Biraz kısa bilgiler vereyim o halde, Rüya gibi bir yer, insanları aşırı rahat, en çok yemek problemi çektim Smile bunun sebebi tuhaf bir şekilde tüm iş yerlerinin 7'de kapanması, halen anlam veremiyorum, sabah kahvaltı yapacağım vs. derseniz yine problem, adamlar 11'de açıyor dükkanları, milano tekstil konusunda başkalaşım geçiriyor, herkes çok iyi giyiniyor Smile birim fiyat üzerinden düşünüldüğünde ucuz diyebilirim, onlara göre tabi, bizde euro'nun uçması sebebiyle bize pahalı, otoyollar giden herkes gibi beni de delirtti, adım başı para veriyorsunuz, bunların dışında inanılmaz tren hatları var, dağın tepelerine trenle çıkıp, aynı noktadan inişler yaptık, luino'ya gidip isviçreye karşı kahvelerimizi yudumladık, günde 400-600 km yol, 15.000-20.000 adım atıldı Smile zamanı ve durumu olan herkese tavsiye edilir.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.