You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

KraLiCe nin gördüğü rüya ne manaya geliyor..

Moderator
Rüyada Hakim Savcı görmek. Ne manaya gelir. 

Rüyada hâkimi güzel bir vasıfta gören kimse, ilimden veya doğru yola götürecek şeylerden arzu ettiğine nail olur. Bazan da, hâkim, karar veren, mühendis, arkadaş ve toplantıya delâlet eder. Hâkimi görmek, terzi ve iğneciye de delâlet eder.

Rüyada hâkimin, bir bunamıştan, deliden, çöpçüden, un eleyicisinden, çöpleri taşıyandan, hamam külhancısından, kaval çalandan,tellâktan, yahut oyuncudan şahit dinlemesi, o hâkimin rüşvet kabul etmesine, garazkâr ve bozuk kimselere meyletmesine delâlet eder.

Bazan da hâkim, ana ve babaya, üstada, terbiyeciye, insanın hak ve adaletten arzu ettiği şeye delâlet eder.

Malını tasarruf etmeden men'edilen küçüğün rüyada kendisinin hâkim olduğunu görmesi, mezkûr çocuğun doğru yolda olmasına ve malmı tasarruf etmesinin caiz olmasına delâlet eder.

............

KraLiCe nin rüyası bu bilgi üzerine yorumlanırsa...

İçinden çıkamadığı maddi yada manevi bir hususta yardım  alacağı.   Ve yardım ile huzura kavuşacağı görünmektedir..

Elbetteki rüyada görülen kişinin bir devlet memuru olması.. Yardımın da büyük olacağı manasını tanımaktadır.. 

En doğrusunu Allah cc bilir 
Forum Sahibi
RE: KraLiCe nin gördüğü rüya ne manaya geliyor..
Çok teşekkür ederim gerçekten merak ettim aynı adamı 2 kere görmek güzel bi şey hahaahah bakalım hayırlısı olsun ;X

Güzel paylaşım için teşekkür ederiz denizcii emeğine yüreğine sağlık sevgiler..

"Sil ağzının kenarını, yine gülüşünden cennet akıyor."
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.