You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Admin
RE: DJ SoN_SiiR
Tüm yayınlarını soluksuz dinliyorum muhteşem sesinle birbirinden değerli türküleri dinlemek ayrı bir tat veriyor, güzel söyleyiş için teşekkür eder yayın hayatında başarılar dilerim.
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Son Düzenleme: 03-03-2023, 02:53 AM, Düzenleyen: KraLiCe.
Junior Member
RE: DJ SoN_SiiR
(03-03-2023, 02:07 AM)KraLiCe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm yayınlarını soluksuz dinliyorum muhteşem sesinle birbirinden değerli türküleri dinlemek ayrı bir tat veriyor, güzel söyleyiş için teşekkür eder yayın hayatında başarılar dilerim.

Tsk ederim elimizdem geldikçe dilimiz döndükce insanlara türküleri sevdirmeye gayret ediyorum malum suanki nesil adeta türküleri unutmuş durumda geneli hareketli parçalar dinliyor gençlere özümüzü sevdirmek tir gayretimiz yüreklerde bi nebzede olsa yer edinip değiniyor isek ne mutlu bize Saygılar .....

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.