You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Jerome
Çukur
Okey.Chat okey sitesinde bir çukur varmış. Pek çok kişi okeye bağlanırken içine düşüp yaralanıyormuş. Oyun Admin'lerinden Kuzey, Site Gold Üye'lerinden Ceo ve Chat Magazin sitesinin magazin müdürü Oparazzi bir araya gelmişler ve bu duruma bir çözüm aramaya başlamışlar.

Kuzeydemiş ki ;

- Çukurun yanında bir ambulans beklesin ve düşenleri hemen hastaneye yetiştirsin.

Ceo demiş ki ;

- Ambulansın düşenleri hastaneye yetiştirmesi vakit alır. Bu yüzden çukurun yanına bir hastane inşa edelim.

Oparazzi ordan bi anda lafa karışmış ;

- Yaf kafanız hiç çalışmıyor. Bu çukuru kapatalım. Gidelim hastanenin yanına bir çukur açalım.
Okey.Chat - Hem Okey , Hem Chat
Son Düzenleme: 06-06-2023, 12:16 PM, Düzenleyen: Oparazzi.
Forum Sahibi
RE: Çukur
haahahahahhaha ;X toplanmış bizim 3'lü yalnız burda sanki biri eksik :$ ben o sırada uyuyor muydum? Yoksa çukura mı düşmüştüm?
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.