You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Magazin Ekibi
Kuzey & Özoo
KahveOyun.Com okey sitesinin karizmatik Oyun Admin'lerinden Kuzey ile güzel Oyun Operatör'lerinden Özoo arasında küllenen aşk tekrar alevlenmiş. Geçen yıl KahveOyun.Com okey sitesinde tanışan ve sevgili olan çiftimiz, iki kere ayrılık yaşamalarına rağmen birbirlerini unutamamışlar. 

Geçtiğimiz günlerde küllenen aşkları tekrar alevlenmiş ve bir daha ayrılmamak üzere tekrar bir araya gelmişler. 3. kez başlayan ilişkilerinden dolayı oldukça heyecanlı ve mutlu olduklarını gözlemlediğimiz çifteimize Chat Magazin sitesi olarak mutluluklar diliyor ve bir daha ayrılmamalarını temenni ediyoruz.

[Resim: kalp.gif]
Admin
RE: Kuzey & Özoo
İkinizi de çok seviyorum hep mutlu olun üzmeyin birbirinizi <3 mutluluğunuz daim olsun.
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Junior Member
RE: Kuzey & Özoo
(03-17-2023, 04:31 PM)KraLiCe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkinizi de çok seviyorum hep mutlu olun üzmeyin birbirinizi <3 mutluluğunuz daim olsun.

Biz de seni pır seviyoruz çok yani.. teşekkürler iyi dileklerin icin tekrardan teşekkürler 🙏✌️🔥

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.