You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Magazin Ekibi
What & ToKYo
TRSohbet.Com chat sunucusunun yeni popüler radyosu Ses FM'in yakışıklı ve güzel Radyo Sorumluları What ile ToKYo arasında herkesi kıskandıracak bir aşk yaşanıyormuş. ToKYo'nun dertli bir gününde What ile dertleşmesi ile tanışan çiftimiz, What'ın ToKYo'ya "Önüne bak" demesinden sonra ToKYo'nun da önüne bakması ve önünde What'ı görmesi ile her iki kalbe de aşk damlaları serpişmeye başlamış.

Aşkın kapıyı ne zaman ve nerede çalacağının belli olmadığını gösteren bu güzel aşk örneği başlayalı 3 ay oluyormuş. Oldukça uyumlu ve mutlu görünen aşıklar, her ikisinin de Adana'dan olmasından dolayı aşklarını gerçek hayata taşımayı başarmışlar. Sanalda Ses FM aracılığı ile chat keyfini müzikle birleştirerek eğlenen çiftimiz, gerçek hayatta ise aşklarını doya doya yaşıyorlarmış.

Chat Magazin sitesi olarak, sanalda başlayan aşkların gerçek hayatta yaşanmasına örnek teşkil eden bu çiftimizin önünde şapka çıkartıyor ve bir ömür boyu aşklarının baki olmasını diliyoruz.

[Resim: kalp.gif]
Jerome
RE: What & ToKYo
Sanal ortamda başlayan, gerçek hayatta yaşanılan aşklara çok güzel bir örnek. Keşke sanalda başlayan tüm aşklar sizinki gibi olsa.. Birbirinizin kıymetini bilmeniz dileğiyle, mutluluklar dilerim 👏👏👏
TurkSohbet.Com 1 Ekim 2023 Tarihinde Açılıyor !
Admin
RE: What & ToKYo
Hep mutlu olun sevginizin aşkınızın kıymetini bilin sımsıkı sarılın birbirinize ve çokk mutlu olun<3 ALLAH tamamını erdirsin.
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.