You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kıran Kırana Mücadele

Kıran Kırana Mücadele

Magazin Ekibi
Kıran Kırana Mücadele
KahveOyun.Com okey sitesinin 1.Geleneksel Okey Turnuvası Şampiyonu _SIMPSONS_'un karşısına çıkan Chat Magazin Magazin Müdürü Oparazzi, 30'dan düşülen renksiz ve göstergeli okey oyununa hızlı başladı ve arka arkaya açtığı ellerle farkı bir anda açtı. 

Hemen toparlanan Şampiyon _SIMPSONS_, önce kafa atarak, daha sonraki oyunda da çifte biterek iki oyunda 8 puan birden alarak farkı kapatmasını bildi. Akabinde Oparazzi tekrar farkı açmaya başlasa da _SIMPSONS_ aradaki farkı yine kapattı.

Oyunun kırılma anlarından bir tanesi de tur dönen _SIMPSONS_'a karşı çift okey atmasına izin vermeyen Oparazzi'nin oyunu almasıydı. Karşılıklı açışmalar ile geçen oyunda _SIMPSONS_ üstün performansı ile oyunda öne geçmeyi başararak tesadüfi olarak şampiyon olmadığını göstermiş oldu. Fakat Oparazzi, zor da olsa oyunda tekrar öne geçti.

Oyunun kaderini değiştiren olay ise durum 4-3 Oparazzi'nin üstünlüğü ile giden oyunda Oparazzi'nin gösterge göstermesi ile durumu 4-2'ye getirmesi oldu. Böylece Şampiyon _SIMPSONS_'un kaybetmesi halinde oyun sona erecekti. Lakin _SIMPSONS_ oyunu alarak durumu 2-2'ye getirmesini bildi ve oyunu son tura taşıdı.

Heyecan dolu dakikalara sahne olan son oyunda Oparazzi şansının da yaver gitmesi sayesinde oyunu 2-0 kazanmasını bilerek Şampiyon _SIMPSONS_'a karşı çıktığı ilk oyununda Şampiyonu devirmesini bildi.
Admin
RE: Kıran Kırana Mücadele
Tebrikler OpiZzzzzz gıymetlimizzzz sen bu işi çözdün elinden uçan kuş kurtulamaz ;D;D yeah
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.