You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

İyi Ki Doğdun toOcOoL

İyi Ki Doğdun toOcOoL

Magazin Ekibi
İyi Ki Doğdun toOcOoL
Bugün, Kıbrıs'ın en tehlikeli hacker'ı olarak lanse edilen, eski CyprusChat.Net chat sunucusunun Root Admin'i ve DALnet'in meşhur eski hacker kanalı #Hackerz'ın da eski Sop'larından toOcOoL'un doğum günü.

Chat Magazin sitesi olarak toOcOoL'un doğum gününü kutluyor, yeni yaşının kendisine bol sağlıklı günler getirmesini diliyoruz.

[Resim: cake.gif]
Jerome
RE: İyi Ki Doğdun toOcOoL
Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Ailenle birlikte nice sağlıklı ve mutlu günler dilerim. Iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın 🥳
TurkSohbet.Com 1 Ekim 2023 Tarihinde Açılıyor !
Admin
RE: İyi Ki Doğdun toOcOoL
Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun! toOcOoL iyiki seni tanımışız..
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.