You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Diocasting
Ziyaretçi
RE: KraLiCe Kimdir ?
owwwwwww  yeahhhhhh come onnnnn kralice : )   Henüz tanımadığım bi kadın için sözlerime bu ahenkte giriş yapacağımı düşünmezken o geldi ve dedi ki yeahhhhh ı am here come on : ) pekala .. o halde biraz kraliceden söz edelim . Bir gecenin sabahı.. kafam ve ben arasında geçen alkol tartışması  esnasında. Ben ;  sesini yükseltti ve dediki ,  hadi ne duruyorsun gir  . Bu karar aşamasından sonra içeri girdim . İçeri girdiğim anda farklı bir hava olduğunu sezinlemiştim fakat kendime hakim olmam gerektiğinide anlamıştım zira herkes uyurken bir tek kişi ayaktaydı  .  hmmmm  bu farklı bi ses , tınısı , edası alışılagelmiş değil.  Adeta incir ağacının en üstündeki  , kimsenin alamadığı  son inciri almış ve onu oracıkta keyifle yediğini hisseden bir hayalperesttim sanki . : )  sonra... sonra konuşulucak çok sey olduğuna eminim  ama ,  Samimiyetine , espiri anlayışına güvendiğim bi insan olduğun için sana teşekkür ediyorum.
Kahskahskahskahs
Ziyaretçi
KraLiCeyi tanımlayacak bir kelime- cümle topluluğu yok.. Gerçekten bambaşka bir kişilik.. Eğlenceli ve pozitif yapısıyla herkesi etrafında toplayan cıvıl cıvıl bir arkadaşımız.. Şimdiye kadar hiç görmediğim tanımadığım bir şahsiyet.. Onu tanıdığım için hem çok mutlu hemde çok şanslı hissediyorum.. Sanal alemin ne denli samimiyet içerdiğinin bir numaralı örneğidir kendisi.. Kendine has konuşma tarzı ve herkese karşı adeletli yaklaşımıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Kendinden daha çok bizleri düşünüyor.. Kendisine sitedeki emekleri ve insanlara olan güler yüzlü yaklaşımı için canı gönülden teşekkür ederim.. Nickinin tam anlamıyla hakkını veriyosun..İyi ki varsın KraLiCe <3
Forum Sahibi
Ah be Kerem ben de seni nasıl anlatacağımı bilemedim çok sağlam bir dostuluğun ve hiç bozulmayan bir kişiliğe sahipsin iyikilerim arasında olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu güzel dostluğumuzun hiç bitmemesi dileğiyle..
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Son Düzenleme: 03-25-2023, 08:38 AM, Düzenleyen: KraLiCe.
Tubi
Ziyaretçi
(03-23-2023, 09:35 PM)Oparazzi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chat dünyasının KraLiCe'si. 1.80 boyu 55 kilosu ile mankenlere taş çıkartan, yıllardır channel chance parfümünü kullanan çekici bir kadın. Siyaha yakın koyu kahve gözlerine baktığınızda etkilenmemek için gözlerinizi kaçıltmalısınız. 15 yıl profosyonel olarak voleybol, 2 yıl basketbol ve 1.5 yıl hentbol kaleciliği yapmış bir sporcu olmanın yanı sıra aynı zamanda çok iyi de bir yüzücü. Sanırım fit olmasının nedenini artık biliyorsunuz.

Sizler chat dünyasında kendisini KraLiCe olarak tanımış olsanız da ismi Meltem. 26 Haziran doğumlu bir yengeç kadını. Burcunun özelliklerinin çoğunu yansıtıyor olsa da zaman zaman özelliklerinin dışına da çıkabilen güçlü bir kadın.

Chat dünyasına bir arkadaşının daveti üzerine giren, chatten çok büyük keyif aldığı için çıkamayan ve o günden beri chat yapan bir yönetim dehası. Yönetme özelliği sayesinde tüm büyük sunucuların büyümesinde başrol oynamış bir nick KraLiCe. Büyük sunucularda yönetim koçluğu ve forum sorumluluğu makamlarını üstlenmiş. Hatta bu forumları büyütüp geliştirerek, ihale ile yabancılara yüksek fiyatlara satılmasını sağlamış.

Müzik dinlemek ve seyahat etmek en çok sevdiği aktivitelerin başında geliyor. Tam 2.5 yıl boyunca tüm latin ve modern dansların eğitimini almış. Dans etmekten mutluluk duyuyor. Kulağına hoş gelen her müziği ayırt etmeden dinleyebilen KraLiCe'missss Kıymetlimisssss, Sezen Aksu, Nilüfer, Kayahan, Sertap Erener, Levent Yüksel, Nazan Öncel, Ayşegül Aldinç, Kıraç, Mustafa Ceceli ve Suavi gibi sanatçıları dinlemekten büyük keyif alıyor. Yabancı şarkıcılar arasındaki favorisi ise Whitney Houston. Zaman zaman evde şarkı söylediği de oluyor. Deli değil merak etmeyin.

Canı sıkıldığı zamanlar kanepesine uzanıp Netflix'i açtığında romantik aşk filmlerini tercih ediyor. Gerçek hayattan uyarlanan filmler de ilgi alanı içerisinde. Hele ki belgesellere bayılıyor. Türk dizilerini izleme gereği duymayan fakat Netflix'te yer alan La Casa De Papel, Prison Break, Breaking Bad, Spartacus, Elite gibi efsane diziler başta olmak üzere bir çok diziyi izleyen bir dizikolik. Tabii vakit buldukça.

Tüm hayvanları çok seviyor. Bu hayvanlara fare ve yılan bile dahil. Evinde tüy kıl istemediği için evcil hayvan beslemiyor. Diğer kızlar gibi neee böcek miiiii annecim diye böceklerden korkan birisi değil. Tam aksine onları korkmadan eline alabilen birisi. Özellikle sevdiği bir hayvan var ki onların yeri ayrı. Atlar. Her yıl bu yüzden ata binmeye gidiyor.

Belki şaşıracaksınız ama herhangi bir fobisi yok. Gerçekten yok. Kafa nereye ben oraya düşüncesi ile çıktığı tatillerde şimdiye kadar tüm Türkiye'yi defalarca turlamış. Henüz Kıbrıs dışında yurt dışına açılmamış olsa da Kuzey ışıkları'nı izlemek hayallerinin arasında yer alıyor. Yüzerken müzik dinlemek en büyük keyFi diyebiliriz. Ayrıca orman içinde uyumak, uzanıp kitap okumak onu çok rahatlatıyormuş. Tabii ki doğa yürüyüşlerini de çok seviyor. Tam bir doğa kadını ve aşığı diyebiliriz. Tüm ortamlara uyum sağlayabilen birisi olsa da öyle kop koplu mekanlardan çok böyle sessiz, sakin yerler daha çok hoşuna gidiyor. Hele bir de arkadaşları ile fasıl ortamına gittiyse değmeyin keyfine.

Arkadaşlıktan çok dostluğa inanan birisi olduğu için uzun süreli dostluklar yaşıyor. Acılarını başkaları ile paylaşmayı değil kendi içinde yaşamayı seviyor. Demiştik ya güçlü bir kadın. Hayattaki en büyük başarısı sıfırdan emekleri ve çabaları sonucu zirveye çıkmak. Şu ana kadar yaşadığı tüm güzellikleri de bir başarı olarak görüyor. Batıl inançları yok, Fallara inanmaz, Astroloji mi ıh ıhh pek ilgisini çekmiyor. Fenerbahçeli de olsa fanatik değil. Zaten futbol öyle pek de umrunda değil. Hayattaki pişmanlıkları ne acaba diye dediğinizi duyar gibiyim. Yaşadığı hiç bir şeyden pişman olmuyor. İşte öyle bir kadın.

Evden dışarı adımını attığında öyle AVM'ye gideyim falan demez. Arkadaşının mekanında, arkadaşları ile toplanmayı ve onlarla muhabbet etmeyi sever. Sigara kullanmıyor ve sevmiyor. Alkol ise arkadaş ortamı olduğunda onları kırmamak adına bir kadeh kırmızı şarap veya şampanya söyleyip iki üç yudum alıp bırakıyor. İşte böyle de dostlarına karşı ince düşünceli.

Karşı cinste aradığı en önemli özelliklerden birisi zeka. Onun için kalpten çok zeka önemli. Zekaya çok önem veriyor. Ona göre bir erkek bir kadını manevi olarak beslemeli. Kadınını koruyup kollamalı, gölgesini ve gücünü hissettirmeli, onu yüceltmeli. Hangi tip erkekler ilgisini çeker diye merak ediyorsanız söyleyelim. Ağır ve havalı duran erkekler. Büyük konuşmak istemiyor olsa da evlenmeyi düşünmüyor. Çünkü evliliğin aşkın o güzel büyüsünü bozacağını düşünüyor. En kısa ilişkisi 6 yıl, en uzun ilişkisi ise 7 yıl sürmüş. Uzun soluklu ilişkiler yaşayan, sanalda aşka inanmayan, insanların chat ortamında tanışabileceklerini fakat aşkı gerçek hayatta yaşaması gerektiğini savunan birisi. Ona göre aşk monitör arkasından değil, dokunarak, hissederek yaşanmalı. Göz teması mutlaka kurulmalı.

Zorunlu olmadığı sürece yemek yapmıyor. Laf aramızda yaptığı zaman da çok lezzetli yemekler yapıyor. Özellikle de sevdiği insana yemek yapmayı çok seviyor. Tüm çorba çeşitlerine bayılıyor, kulağınıza fısıldıyım.. Zeytinyağlı sarmaya asla hayır diyemiyor. Hediye almaktan çok vermeyi daha çok seviyor. Çünkü paylaşımcı birisi. Elindekileri başkaları ile paylaşmak onu mutlu ediyor. Çiçekleri de dalında sevdiğini söyleyelim ki çiçek almaya kalkmayın sakın. Sonra başınızda paralamasın.

Öyle hiç küsme huyu olmasa da iyiliğin suistimal edilmesinden hoşlanmıyor. Karşısındaki insan yalancı, çıkarcı, tehlikeli biri ise muhattaplığını kesip hayatından çıkartıyor. Birlikte olduğu erkeği kıskandığı pek söylenemez. Telefonunu alayım da kurcalıyım bakim neler karıştırıyor demez. Öyle huyları yoktur. Haa konu başarıysa eğer işte o zaman kıskanç mı kıskanç. Saçınızı başınızı yolar valla. Yalan söylediğinden şüphelendiği biri olursa kontrolcu oluverir. Öyle pek inatçi ve aksi bir kadın da değildir.

Eğitimci bir kişiliği olduğundan bildiklerini başkaları ile ukalalık yapmadan paylaşmayı sever. Onun için ya siyah vardır yada beyaz. Gri yoktur. Sakın ola gri demeyin. Olur da derseniz neden gri olmadığını sabaha kadar size anlatır. Sonra ya siyah dersiniz ya da beyaz.

Ölmeden önce yapmak istediği öyle bir şey var ki bizler takdir ettik. Organ bağışlamak. Sizce de takdir edilesi öyle değil mi ? Şayet sevdiğini söylemeyi unuttuğu birileri varsa veya olursa bir gün onlara, onları çok sevdiğini mutlaka söylemek isteyen vefalı bir kadın olduğunu düşünüyor. Ona göre insanlar hayattayken değerleri bilinmeli. 

Chat Magazin ile ilgili düşüncelerini sorduk. Şöyle bir gülümsedi. Eşi benzeri olmayan diyerek başladı, hem ismi ile hem de içerikleri ile şu ana kadar gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştireceği işler ile irc dünyasında tek olduğumuzu dile getirdi.

Chat Magazin kurucusu Jerome için de duruşunu ve çizgisini hiç bozmadığını ve bunu takdir ettiğini belirtti. 

Benim yani Oparazzi için neler mi söyledi ? Anlatayım. Chat dünyasında beni tek geçiyor. Chat paparazziliği olayını dürüst bir şekilde, kişilerin özeline saygı duyarak ve izin alarak yaptığım için beni ayakta alkışlıyor. Çiçekler odama lütfen. Arkadaşlığın ve dostluğun kıymetini biliyormuşum. İşimde çok başarılıymışım. Kendi doğrularımı değil genel doğruları ilke edinen, bencil olmayan, vefalı biriymişim. Bu meziyetleri KraLiCe'den duymak göğsümü kabartmadı değil hani.

Chat dünyasının KraLiCe'si önünde saygı ile eğiliyoruz.
KraLiCe kimdir??? 
KraLiCe yanınızda değilken bile size dokunabilen gerçek bir dosttur...sanal ortamda da güzel arkadaşlıklar dostluklar kurulabileceğinin örneğidir...her zaman iyiki diyeceğim bir kişilik...bana radyo anonsunda "kalp atacak aqaaaaaa" dedirten KraLiCe seviliyorsun bebeğim:******
Forum Sahibi
Tubi mmmm canımın taa içisin sen gerçek bir dostsun<3  her zaman yanımda oldun bana inandın güvendin ve ben o güveni o inancı hiç bir zaman çöpe atmycam! Seni seviyorum iyiki varsın bebeğim toprak kokulu dostum!

"Sil ağzının kenarını, yine gülüşünden cennet akıyor."
Emin olana "yemin" , dürüst olana "şahit" gerekmez.
KraLiCe
Son Düzenleme: 05-22-2023, 12:54 AM, Düzenleyen: KraLiCe.
Moderator
(05-22-2023, 12:53 AM)KraLiCe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tubi mmmm canımın taa içisin sen gerçek bir dostsun<3  her zaman yanımda oldun bana inandın güvendin ve ben o güveni o inancı hiç bir zaman çöpe atmycam! Seni seviyorum iyiki varsın bebeğim toprak kokulu dostum!

"Sil ağzının kenarını, yine gülüşünden cennet akıyor."

KraLiCe Bence her eve lazım sevgi pıtırcığıdır. Eğer bir erkek kendini kral hissetmek istiyorsa.. Yanıbaşında mutlaka kraliçe si olmalıdır.. daha ötesi yok bunun.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.