You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

StyLechiLd Kimdir ?

Magazin Ekibi
StyLechiLd Kimdir ?
Tarz çocuk anlamına gelen StyLechiLd'ın gerçek ismi kendisi gibi karizmatik. Gelmiş geçmiş en yakışıklı aktörlerden Tarık Akan'ın Hababam Sınıfı'ndaki, Türkiye’nin Leonardo Di Caprio'su Arda Kural'ın Emret Komutanım dizisindeki ismi ile aynı ismi taşıyor. StyLechiLd da chat dünyasının yakışıklı Ferit'i.

Aslen Elazığ'lı olsa da İzmir'de yaşamını sürdürüyor. Kamu görevlisi olarak İzmir'de çalışan StyLechiLd 1985 doğumlu ve tam bir Galatasaray sevdalısı. Yay burcunun da özelliklerini üzerinde taşıyor. Futbol oynamak ve izlemek, DJ'lik yapmak, şarkıları remixlemek, kod yazmak, web tasarımı ve mobil uygulamalara imza atmak hobileri arasında yer alıyor. Ayrıca son yıllarda profosyonel doğa sporlarına merak salarak trekking yapmakta. Profosyonel olduğu bir diğer konu ise rakip olmayı istemeyeceğiniz 3 band bilardo. Hayatta onu en çok korkutan şey ise köpekler. Her insanın gibi onun da klasik hayalleri var. Bir gün milli piyango gibi şans oyunlarından para çıkarsa parayı yatlara, katlara, arabalara harcamak ve zengin bir yaşam sürmek en büyük hayallerinden.

Aksiyon filmlerinin hastasıymış. Polisiye filmleri de oldukça ilgisini çeken StyLechiLd'ın özellikle izlediği filmler ise hacker temalı filmlermiş. Bir kod yazarı olarak bu tür filmleri izlemesine şaşırdık mı ? Şaşırmadık tabii ki de. Tam bir Hızlı ve Öfkeli hayranı olan tarz çocuk, serinin yeni filmlerini dört gözle bekleyenler arasında yer alıyor.

StyLechiLd'ın en çok sevdiği aktivitelerden birisi de tatil yapmak. Tatillerde tercih ettiği yerler ise ege kıyıları olmuş bugüne kadar. Ege ve çevresindeki tüm plajlarda yüzmüş ve her yaz yüzmeye de devam ediyormuş.

Ruh haline bağlı olarak keyfi de değişiyormuş haliyle. Bazen özgün müzik, bazen türkü dinlese de en çok yabancı club mix şarkılar ilgisini çekiyormuş. Hani şu dum tıs dum tıs diye tabir ettiğimiz şarkılar var ya hah işte o tarz şarkılar. DJ'liğe olan ilgisi de ordan geliyor olsa gerek.

StyLechiLd'ın en sevdiği söz ise şuymuş ; "Belki birgün vefada boza içeriz..."

Chat hayatına 1999 yılında Zurna.Net chat sunucusunda başlamış. Dile kolay tam 24 yıl. Dolayısı ile chat dünyasının tanınmış en tecrübeli isimlerinden bir tanesi. Türkiye'nin ilk chat radyosu olma özelliğini taşıyan Radyo Zurna'nın kurulmasında payı olmuş ve DJ'lik yapmış.

Sonrasında Helper ve daha sonrasında Admin olarak devam etmiş. TRSohbet.Com ve Geveze.Org gibi büyük sunucularda Sales Lideri olarak görev almış. Bir çok kişi sanırım sales görevinden dolayı tanıyor olsa da StyLechiLd aynı zamanda Türkiye'de ilk defa chat siteleri için ios uygulaması yapan ve yayınlayan kişi. Şu anda Geveze.Org ve TRSohbet.Com'un ios uygulamaları Apple Store’da hala indirebilir ve aktif olarak kullanılıyor. TRSohbet.Com'un mobil chat sistemine geçişinde ve #Mobil kanalının oluşturulmasında önemli rol oynamış. Play Store'da TRSohbet.Com mobil uygulamasını aratırsanız eğer By StyLechiLd yazdığını görebilirsiniz.

Şayet sunuculardan yanlışlıkla zline yediyseniz, web sitesi üzerinden form doldurduğunuzda, doldurmuş olduğunuz formdaki bilgiler Xline Admin'lerine mesaj olarak iletiliyor. Böylece Admin'lerin Zline'ı kontrol etmesi ve eğer hatalı atıldıysa açması sağlanıyor. İşte bu sistemin mucidi StyLechiLd.

Chat Magazin sitemizin de yakından takipçisi ve Chat Dünyası'nda iz bırakan kişilerden bir tanesi olan StyLechiLd, eskisi kadar aktif olmasa da eğlence amaçlı ve zamanın getirmiş olduğu alışkanlıktan dolayı Bizimmekan.Com chat sunucusunda chat hayatına devam ediyor.
Son Düzenleme: 5 saat önce, Düzenleyen: Oparazzi.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.