You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Bizimmekan'ın Gözdesi

Bizimmekan'ın Gözdesi

Magazin Ekibi
Bizimmekan'ın Gözdesi
Chat dünyasının sevilen ve başarılı kişilerinden Cagatay'ın sahip olduğu Bizimmekan.Com Chat Sunucusu, güzel ve keyifli ortamı ile son zamanlarda dikkat çekiyor.

Özellikle chat dünyasının Annesi olarak görülen ZüLaL yönetimindeki #magazin kanalı ortamı şu anda tüm chat dünyası içerisindeki en güzel ortamlı kanal olarak gösteriliyor. 

Kanal yönetimi konusunda yıllardır tecrübe sahibi olan ve bu konuda oldukça başarılı olan ZüLaL'in bu ortamı oluşturması elbette ki kolay olmamış. Kanalda yetkili olan kişilere zaman zaman abla çoğu zaman ise anne şevkati ile yaklaşan ZüLaL, onların dertleri ve sorunları ile de yakından bire bir ilgileniyormuş. 

Kanalda yetkili olan kişilerin birbirlerine karşı olan sevgi ve saygıları kanal ortamını daha da güzel hale getiren en büyük etkenlerden birisi.

ZüLaL yönetimindeki ve BebekSy Co-Founder'lığında olan #magazin kanalında sunucunun medarı iftiharı Chanserv Lider Yardımcısı Duru gibi keyifli sohbetli, Gupse gibi kaliteli karakterli, Hülya gibi gelenleri hoş karşılayan,  Gamzelihatun gibi sempatik, AyZeM gibi sevimli, Sarıkız gibi pozitif enerjili, umaY gibi tatlı dilli, Burcuu gibi cici, Kıvılcım gibi güzel sohbetli, Cagla gibi yardımsever,  Dilruba gibi kanala yazdığı güzel sözlerle kanala renk katan, EsmerGüzeli gibi şekerimsi Ahuu gibi ahu gözlü, Mia gibi hatunun dibisi , Redwine gibi muhabbeti hoş, Nisanurrr gibi arkadaş canlısı, Serenity gibi güler yüzlü, meliss gibi tatlış, Gamzelii gibi muhabbeti seven, Özlem gibi makara, GuLSeN gibi seviyeli, Kanarya gibi saygılı, Oscar gibi dostluğa önem veren yetkililere sahip kişiler yer alıyor.

Bu kişileri #magazin kanalı çatısı altında toplamayı başaran ZüLaL, harika bir ortam yaratmış durumda. Tabii bu ortamın harika olmasındaki en büyük pay kuşkusuz yukarıda saydığımız ve nicklerini sayamadığımız kanal ortamına renk katan daha nice kişiler.

Chate girdiğiniz zaman #magazin kanalında muhabbet etmeniz sizleri de keyiflendirecektir. Chat Magazin olarak Bizimmekan.Com chat sunucusunda yer alan ZüLaL yönetimindeki #magazin kanalını chat yapan herkese öneriyoruz. Kanalda muhabbet etmeye başladığınızda ortamın güzelliğini zaten sizler de anlayacaksınız.
Son Düzenleme: 03-01-2023, 01:53 AM, Düzenleyen: Oparazzi.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.