You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Magazin Ekibi
emrahh & gull
2014 yılında Geveze.Org chat sunucusu üzerinde tanışan emrahh ve gull birlikte güzel bir ilişkiye başlama kararı almışlar. 

Sonrasında Adana'da görüşen çiftimiz birbirlerine aşık olmuşlar ve 2015 yılında evlilik kararı alarak evlenmişler. Oldukça mutlu bir evlilik geçiren ve geçirmekte olan çiftimizin 8 yaşında Erdem Toprak isimli bir de oğulları varmış. 

Bu güzel çiftimizi Chat Magazin olarak tebrik ediyoruz ve IRC ortamında başlayan aşklarını gerçek hayatta evlilikle devam ettirdikleri için gönülden alkışlıyoruz. Dileriz ki bir ömür boyu mutlulukları daim olur.

[Resim: yuzuk.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Chat Magazin sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.